Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe

.Dom czy mieszkanie to poważna życiowa inwestycja. Warto dlatego zadbać, aby była ona bezpieczną oazą spokoju.

Mając ubezpieczenie mieszkania, czy domu można mieć pewność, że koszmar zdarzeń losowych – pożar, zalanie, kradzież, czy innych… przejmie za nas Ubezpieczyciel – zapewni pomoc w przypadku awarii, odszkodowanie w razie kradzieży, pożaru czy niespodziewanego wzrostu napięcia elektrycznego.

Dom i Mieszkanie

Ubezpieczenie domu i mieszkania zapewnia ochronę nieruchomości wraz z elementami stałymi i mieniem ruchomym. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o dodatkowe klauzule.

Dom i Mieszkanie w budowie

Ubezpieczenie skierowane jest do osób prowadzących inwestycje budowlane polegające na budowie, rozbudowie, nadbudowie lub przebudowie wymienionych wyżej nieruchomości. Zapewnia ochronę mienia podczas prowadzenia prac budowlanych.

– Ubezpieczasz budynki wraz z elementami stałymi,

– Możesz rozszerzyć zakres ochrony o ubezpieczenie mienia ruchomego i elementów stałych przed skutkami kradzieży z włamaniem i rozboju.

Domek Letniskowy

Kiedy wracasz do domu z urlopu martwisz się, co dzieje się z Twoim domkiem letniskowym? Właśnie do osób takich, jak Ty, adresowana jest nasza oferta – specjalne ubezpieczenie, które sprawi, że każdy właściciel domku nad jeziorem będzie mógł spać spokojnie – nie tylko podczas wakacji.

Home Assistance

Ubezpieczenie zapewnia doraźną pomoc w sytuacjach nagłych np.:

Klucz złamany w zamku? Pęknięta rura w nowej łazience?

W tych i wielu innych zdarzeniach Ty i Twoja rodzina dzięki ubezpieczeniu Home Assistance może liczyć na pomoc fachowca.

Jest to ubezpieczenie dodatkowe skierowane do osób, które wykupiły ubezpieczenie mieszkania lub domu jednorodzinnego razem ze stałymi elementami lub stałych elementów od zdarzeń losowych.

Doradzamy również w doborze poniższych polis ubezpieczeniowych:

Aby dowiedzieć się więcej, Skonsultuj się z naszymi specjalistami od ubezpieczeń.